Těhotenské svetry pro každou

Pokud odpočítává na těhotenské kalkulačce příchod porodu, prožíváte opravdu čarokrásné období. Bříško se vám zakulacuje, pleť je zářivá av očích máte jiskřičky štěstí. Tak jak se měníte vy, mění se i váš šatník. Najednou musíte začít nosit těhotenské oblečení. Nebojte se, výběr je opravdu široký a pro každou. Ale jednu věc určitě bude mít ve svém šatníku sportovkyně, zda romantická nastávající maminka. Jsou to těhotenské svetry.

Jsem těhotná a je mi zima

Tuto větu řeklo už mnoho žen. Řešení je však opravdu jednoduché. Kupte si těhotenský svetr. Kvalitní materiály vás dokonale zahřejí. Žádný chlad na kříže, či ztuhlá šíje. Jednoduše řečeno, ochrání vám celá záda před zimou, větrem a špatným počasím. Pokud zkombinujete svetry s ostatním těhotenským oblečením budete působit šik a stylově. Budete moderní a klidná zároveň. Ocení to i děťátko ve vašem bříšku.

Moderní střihy těhotenského oblečení

V dnešní době i těhotenská móda podléhá různým trendům. Od stylových těhotenských blůzek, přes šaty, či těhotenské kalhoty. Pro každou maminku se tu najde něco. A víte co je výhodné na dnešním těhotenském oblečení? V pohodě se dá nosit i po porodu. Návrháři totiž promysleli jeho střihy do posledního puntíku. Stačí více stáhnout opasek, prohnout vyvýšený pás a těhotenské oblečení se najednou změní na běžné. Ideální, co říkáte?

Užijte si těhotenství

Nedejte se rozhodit při pohledu na štíhlou ženu. Užijte si těhotenství do posledního puntíku. Moderní těhotenské oblečení vám dodá pocit sebejistoty. Budete se líbit sama sobě. A je všeobecně známo, že pokud je žena spokojená se svým vzezřením vidí to i okolí. Ukažte všem, že jste moderní, stylová maminka, která je hrdá na své bříško. Tento pocit ocení i vaše dítě v něm ukryté.